Voorbereiding eerste elftal en geboortenieuws

Voorbereiding eerste elftal en geboortenieuws

De voorbereiding van het eerste elftal is afgelopen week begonnen. Met een mooie grote groep zijn de eerste drie trainingen afgewerkt. Ook hebben een aantal spelers fanatiek meegedaan aan de pre season trainingen onder leiding van Mark Verhage (woensdag) en Andre Siereveld (zaterdag).  Dit met als doel om zo fit mogelijk aan de voorbereiding te kunnen beginnen. Afgelopen donderdag ontbrak onze hoofdtrainer Andre Siereveld op de training. Dit had echter een hele mooie reden; hij en zijn vriendin zijn namelijk donderdag 11 augustus  de trotse ouders geworden van Dámeo Huibrecht Johannes Siereveld!!  De kleine Dámeo is een paar weken te vroeg geboren en moet daarom een tijdje ter observatie in het ziekenhuis blijven. Moeder en zoon maken het verder gelukkig goed.

Wedstrijden van het eerste elftal tijdens de voorbereiding:

21 augustus 14.30 uur Breskens-  Zaamslag (trainingskamp)
27 augustus 14.30 uur Zaamslag-Clinge
3 september 14.30 uur Cadzand-Zaamslag (beker)
6 september 20.00 uur Zaamslag-Philippine
10 september 14.30 uur Zaamslag-Waarde (beker)
13 september 19.30 uur HKW'21 - Zaamslag
17 september  14.30 uur 's Heer Arendskerke- Zaamslag 
24 september  start competitie
 

Sponsoren