André Siereveld nieuwe hoofdtrainer

André Siereveld nieuwe hoofdtrainer

Vanaf volgend seizoen is André Siereveld onze nieuwe hoofdtrainer.

Met André verbinden we een jonge ambitieuze trainer aan onze club die de ingeslagen weg met een jong elftal verder kan doorzetten. André was zelf als spelers actief bij VC Vlissingen,RCS, Kloetinge en Terneuzense Boys en is vanaf de oprichting betrokken bij de Futsal vereniging Groene Ster uit Vlissingen, eerst als speler en nu als lid van de technische commissie.

André was twee jaar assistent van Marcel Lourens bij Kloetinge 1 en is momenteel trainer van JVOZ-JO17. JVOZ is momenteel op zoek naar een vervanger voor André, mocht JVOZ nog geen vervanger hebben gevonden, dan zal hij deze twee functies combineren.

Wij wensen André veel succes bij onze club!

Bestuur V.V. Zaamslag

Sponsoren