Gezocht: train(st)er VV Zaamslag Dames 1

Gezocht: train(st)er VV Zaamslag Dames 1

Heb jij passie voor voetbal? Zin om deze passie over te brengen op anderen? Op zoek naar ‘effe wat anders’? Ben jij niet bang voor vrouwen? Of ben jij zelf een stoere dame? Word train(st)er van VV Zaamslag Dames 1.

Het team bestaat uit ruim 20 dames in de leeftijd van 18 tot 30 jaar, variërend van beginners tot aan oude rotten en talentvolle spitsen. Het maakt niet uit hoeveel voetbalervaring iedereen heeft, want tijdens de derde helft is daar niks van te merken. Allemaal verschillende persoonlijkheden die het beste in elkaar naar boven weten te halen. Op en naast het veld. Een seizoen vol met plezier is wat bij ons telt, maar stiekem dromen wij ook wel eens van een écht kampioenschap (inclusief een goed feestje natuurlijk). 

Wij zijn op zoek naar een train(st)er die bereid is deze uitdaging samen met ons aan te gaan. Interesse en/of meer informatie? Neem contact op met het bestuur van VV Zaamslag of met de huidige trainer Harry Smies +31642329148.

Sponsoren